"PRYMAT" P.P.U. Mirosław Ciemiński

Misja firmy:

Misją naszej firmy jest dostarczenie małym i średnim polskim firmom nowoczesnych maszyn o wysokiej jakości wykonania, oraz w przystępnej cenie.

Jak wynika z naszych obserwacji maszyny przez nas produkowane w latach dziewięćdziesiątych pozwoliły kilkudziesięciu polskim firmom zaistnieć na rynku i utrzymać się do chwili obecnej pomimo dużej konkurencji firm posiadających zachodnie maszyny używane.

Historia:

Firma "PRYMAT" powstała w 1994 r. po likwidacji wcześniej istniejącej firmy "PRIMA-PAK s.c.", która produkowała wycinarki walcowe znane pod symbolem MBC-1.

Firma "PRYMAT" debiutowała dostarczając klientom pierwszą polskiej produkcji drukarkę fleksograficzną DKC-1. Pomimo prostej konstrukcji była to maszyna niezawodna i wielu firmom umożliwiła rozszerzenie asortymentu produkcji o opakowania drukowane nawet w trzech kolorach. Niektóre firmy posiadają tę maszynę do tej pory.

Od początku właściciel firmy postawił na innowacyjność tworząc biuro konstrukcyjne, którego zadaniem było ciągłe unowocześnianie już produkowanych maszyn jak i konstrukcję nowych urządzeń.

Nasza firma jako pierwsza w kraju w 1996r. wprowadziła na rynek wycinarkę rotacyjną, maszynę która wykorzystywała nową technologię wycinania stosowaną za granicą.

W 1999 r wystawiliśmy na Międzynarodowych Targach POLIGRAFIA '99 w Poznaniu nowy typ drukarki fleksograficznej o bardzo nowoczesnej konstrukcji, za którą to maszynę otrzymaliśmy ZŁOTY MEDAL.

Nasz slotter wystawiony na targach POLIGRAFIA 2001 można uznać za innowacyjne urządzenie w którym połączyliśmy technologię typowego slottera z technologią wycinania rotacyjnego. Uzyskaliśmy w ten sposób maszynę posiadającą wiele zalet w stosunku do typowych maszyn na rynku.

Rok 2003 obfitował w kilka nowych konstrukcji, z których na wyróżnienie zasługuje nowy ulepszony próżniowy podajnik tektury ze zautomatyzowaną tylną belką. Jej nowa konstrukcja bardzo ułatwia pracę obsłudze maszyny. W tym roku powstały również maszyny o większych parametrach roboczych. Skonstruowana została także prosta, ale bardzo uniwersalna sklejarka do pudeł SK-1R.

Pod znakiem sklejarek do pudełek z tektury litej upłynął nam rok 2005. Na targach POLIGRAFIA '05 pokazaliśmy trzypunktową uniwersalną sklejarkę, zarówno do pudełek z tektury litej jak i falistej, a jesienią na targach TAROPAK '05 występowaliśmy także w roli przedstawiciela włoskiej firmy ERO - producenta nowoczesnych systemów klejących. Ponadto mogli Państwo zapoznać się z konstrukcją nowej sklejarki do klejenia pudełek (kopert) CD.

W 2006 roku na targach TAROPAK '06 duże zainteresowanie zwiedzających wzbudziła nasza wycinarka rotacyjna z nowoczesnym podajnikiem rolkowym.

Zapraszamy na targi POLIGRAFIA 2011.

Osiągnięcia:

ZŁOTY MEDAL na targach POLIGRAFIA '99
 
Odpowiedzialność z tytułu opublikowania niniejszej strony www.

Materiały reklamowe zamieszczone na stronie internetowej firmy PRYMAT nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c., a jedynie prezentacją i reklamą produktów oferowanych przez w/w firmę. Informacje znajdujące się na stronie internetowej firmy PRYMAT podlegają bieżącej aktualizacji, jednakże PRYMAT nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych zamieszczonych na swojej stronie internetowej, a tym samym użytkownicy strony internetowej www.prymat.biz.pl nie mogą mieć z tego tytułu żadnych roszczeń prawnych. Firma PRYMAT PPU Mirosław Ciemiński nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji znajdujących się na swojej stronie internetowej, w szczególności poprzez opieranie rozwiązań technicznych Państwa projektów technicznych na dokumentach i grafikach zamieszczonych na niniejszej stronie. Wszelkie zamieszczone na stronie internetowej www.prymat.biz.pl dokumenty i grafiki mają jedynie charakter poglądowy.

Dane osobowe:

W trakcie odwiedzania strony internetowej www.prymat.biz.pl mogą zostać Państwo poproszeni o podanie niektórych danych osobowych. Informacje te podają Państwo dobrowolnie. Niepodanie przez Państwa informacji, o które pytamy spowoduje wstrzymanie przeprowadzanej czynności, dla której informacje te są niezbędne. Firma PRYMAT PPU Mirosław Ciemiński, udzielone przez Państwa informacje traktuje jako poufne, oraz oświadcza, że nie będą one udostępniane osobom trzecim. Dane te będą wykorzystywane tylko i wyłącznie dla celów marketingowych ww firmy.

Korzystanie z dokumentów zamieszczonych na stronie www.prymat.biz.pl

Elementy w/w strony internetowej są chronione prawem i naruszenie tych praw skutkować będzie wystąpieniem przez PRYMAT PPU Mirosław Ciemiński na drogę postępowania sądowego przeciwko osobom lub podmiotom prawa te naruszającym. PRYMAT PPU Mirosław Ciemiński zabrania wykorzystywania dokumentów oraz grafik zamieszczonych na swojej stronie bez swej zgody i wcześniejszej autoryzacji materiału przeznaczonego do ewentualnej publikacji. Wyrażenie zgody na wykorzystanie w/w materiałów nie obejmuje możliwości korzystania z projektów i układów graficznych strony internetowej.